STWÓRZ KONKRETNY, REALNY PLAN PRZEJŚCIA Z ETATU NA SWOJE

Zaplanuj zawodową zmianę w zgodzie ze swoimi potrzebami, zasobami czasowymi i finansowymi, poukładaj biznesowe klocki i przejdź od wątpliwości do konkretnych działań.

OD JAK DAWNA MARZYSZ, BY PRZEJŚĆ NA SWOJE?

Od jakiegoś czasu marzy Ci się własna działalność, bo masz już dosyć obecnej pracy, która nie przynosi Ci satysfakcji i poczucia sensu. Ale przejście na swoje to tak duża zmiana, że nawet nie wiesz, od czego zacząć i w efekcie...

…etat nadal wydaje się bezpieczniejszą opcją, nawet jeśli coraz bardziej Cię wkurza. Wciąż jednak za bardzo obawiasz się zmiany – i tak z każdym dniem zastanawiasz się tylko, kiedy i jak to się wreszcie skończy…
…mijają dni, a w Tobie rośnie frustracja i poczucie, że tylko tracisz czas. Że mogłabyś teraz spełniać marzenia, a zamiast tego ciągle się wahasz i czekasz na idealny moment, patrząc, jak inni realizują pomysły, których Ty nie miałaś odwagi wdrożyć…
…rzucasz się w wir działań, bo ileż można siedzieć i rozkminiać! Ale brak planu sprawia, że ten chaos nie przynosi efektów, więc szybko tracisz zapał, wracasz do punktu wyjścia i myślisz, na co Ci to było…

TAK, TEŻ TAM BYŁAM...

Klaudia Fabian coach zmiany zawodowej

Niby wiedziałam, czego chcę, a wciąż kręciłam się w kółko. A to taplałam się w wątpliwościach i bez końca analizowałam. A to rzucałam się w wir działań, by zaraz się zrazić i wycofać, bo może to jednak wszystko bez sensu? Może jednak lepiej będzie, jak zostanę na etacie?

 

Nie chcę, byś tam utknęła, jeśli Twoje serducho rwie się do zmiany.

 

Bo wiem już, że z tą zmianą nie trzeba się tak szarpać. Możesz się spokojnie przygotować do przejścia na swoje. Krok po kroku, w zgodzie ze sobą, korzystając z kobiecego wsparcia oraz z biznesowej wiedzy i doświadczenia, którymi chcę się z Tobą podzielić.

POMYŚL TYLKO, JAK BY TO BYŁO:

  • Zaplanować przejście z etatu na swoje w zgodzie ze sobą, z uważnością na swoje potrzeby i bez uszczerbku na pozostałych sferach życia?
  • Rozbroić obawy związane z założeniem własnej działalności i ze spokojem wdrażać plan przejścia na swoje?
  • Przestać w końcu bać się tej zawodowej zmiany i skupić się na konkretach zamiast taplać się w wątpliwościach?
  • Z odwagą mówić o swoich zawodowych planach i śmiało testować swoje biznesowe pomysły?
  • Stać się kobietą naprawdę przedsiębiorczą, która działa i realizuje pomysły na biznes, a nie tylko obraca je w głowie, bojąc się zrobić pierwszy krok?

WŁAŚNIE PO TO POWSTAŁ PROGRAM:

NIEZBĘDNIK PRZYSZŁEJ PRZEDSIĘBIORCZYNI

To 8-tygodniowy, kompleksowy program przygotowania do przejścia na swoje, łączący pracę nad mindsetem przedsiębiorczyni z podstawami budowania biznesu.

 

W ramach programu stworzysz konkretny, realny plan przejścia na swoje, zgodny z Twoimi potrzebami, zasobami i biznesową wiedzą.

 

Startujemy 14 września, finał programu: 9 listopada 2022 r.

zawartość niezbędnika przyszłej przedsiębiorczyni

co KONKRETNIE ZAWIERA
NIEZBĘDNIK PRZYSZŁEJ PRZEDSIĘBIORCZYNI?

CO ZYSKASZ DZIĘKI PROGRAMOWI?

zdecyduj sama, jak wolisz pracować:

PAKIET
ZOSIA SAMOSIA

297 zł

PAKIET
W GRUPIE RAŹNIEJ

497 zł

DO PROGRAMU DOŁĄCZYSZ JUŻ TYLKO DO SOBOTY 10 WRZEŚNIA - STARTUJEMY 14 WRZEŚNIA!

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ
I JESZCZE W TYM ROKU ZRÓB KROK KU WŁASNEJ FIRMIE

Za niecałe 3 miesiące możesz mieć konkretny, realny plan przejścia z etatu na swoje i odwagę do jego realizacji.

Albo możesz nadal dreptać w miejscu, poddać się jesiennej aurze i wciąż tkwić w wątpliwościach…

Co wybierasz?

SPRAWDŹ, CO ZNAJDZIESZ W NIEZBĘDNIKU:

Niezbędnik przyszłej przedsiębiorczyni to kompleksowy program przygotowania do przejścia na swoje, łączący pracę nad biznesowym mindsetem z podstawami budowania biznesu.

 

Dlatego składa się on z dwóch równoległych, przenikających się ścieżek: mindsetowej i biznesowej. Sama decydujesz, które z tych elementów są dla Ciebie w danej chwili najważniejsze – możesz je realizować wybiórczo lub wszystkie po kolei, zgodnie z biegiem programu.

 

Dzięki narzędziom do samodzielnej pracy i stałemu wsparciu grupy w każdym z 8 tygodni wykonasz kolejne kroki, które przybliżą Cię do celu: przejścia z etatu na swoje, a skończysz z konkretnym planem wdrożenia tej zmiany, systemem wsparcia, zaufaniem i wiarą w to, że możesz to zrobić, jeśli tylko zechcesz.

CZY NIEZBĘDNIK TO COŚ DLA CIEBIE?

tak, jeżeli...

nie, jeŻEli...

SPRAWDŹ OPINIE PO PILOTAŻOWEJ, GRUPOWEJ WERSJI PROGRAMU:

Nauczyłam się patrzeć szerzej na kwestię wyboru życiowej drogi niż tylko na to, co wydaje mi się ciekawe. Poznałam inne osoby, które zmagają się z podobnymi rozterkami.

 

Program “Oswój zmianę na wiosnę” pomógł mi w zajrzeniu w głąb siebie i przyjrzeniu się temu, co naprawdę jest dla mnie najważniejsze w kontekście wyboru drogi zawodowej. Dostarczył mi narzędzi pozwalających na rzetelne przeanalizowanie moich pomysłów pod kątem realizacji i opłacalności.

 

Klaudia jest profesjonalistką – zawsze świetnie przygotowana, potrafi na bieżąco odpowiadać na potrzeby uczestniczek. Jest też niesamowicie sympatyczną i ciepłą osobą, co wydaje mi się bardzo ważne, bo pozwala się otworzyć, poczuć się bezpiecznie i w pełni jej zaufać.

Agata, uczestniczka pilotażowej edycji programu (wówczas pod inną nazwą)

KTO ZA TYM STOI? 🙂

Nazywam się Klaudia Fabian-Wieciech. Jestem coachem zmiany zawodowej oraz propagatorką życia i pracy w (swoim) naturalnym rytmie.

 

Wspieram kobiety, które chcą łagodnie przejść z etatu na swoje, by móc w końcu pracować według własnych zasad.

 

Na swoim pracuję od ponad 5 lat – temat zmiany zawodowej znam od podszewki zarówno od strony praktycznej (milusi etat zostawiłam po dłuuugim dojrzewaniu do tej decyzji), jak i merytorycznej (dzięki czemu wiem, że u Ciebie to nie musi trwać tak dłuuugo).

 

Socjolożka, dyplomowany job coach, praktyk transteoretycznego modelu zmiany, za pomocą którego pokazuję, co i dlaczego się z nami dzieje na różnych etapach przechodzenia z etatu na swoje.

 

Moimi głównymi wartościami tak w życiu, jak i w biznesie, są: samoświadomość, harmonia i frajda z tego, co robię 😄 A moje mocne strony, które wykorzystuję w pracy z ludźmi, to empatia, rozwijanie innych, rozwaga i szeroki zasób narzędzi plus czerpanie z własnych doświadczeń przedsiębiorczyni i multipotencjalistki.

MASZ PYTANIA?

Program ma formę 8-tygodniowego kursu mailowego. W każdą środę otrzymujesz mailem materiały (video + PDF) do samodzielnej pracy z danego modułu. Każdy moduł składa się z dwóch równoległych ścieżek: mentalnego i biznesowego przygotowania do przejścia na swoje.

 

W pakiecie W grupie raźniej masz także dostęp do kameralnej grupy na Facebooku, gdzie dodatkowo spotykamy się co drugi poniedziałek na dwugodzinnej sesji na żywo (spotkania są nagrywane, jeśli nie możesz być na żywo).

Startujemy już w środę 14 września 2022 r. Ta edycja programu trwa do 9 listopada 2022 r.

Widzimy się co drugi poniedziałek o godz. 18:00, począwszy od 26 września.

 

Daty wszystkich sesji to: 26 września, 10 października, 24 października, 7 listopada.

 

Dodatkowo 9 listopada widzimy się (także o 18:00) na uroczystym zakończeniu programu 🙂

 

Jeśli nie możesz być na żywo, zawsze możesz zadać pytanie przed spotkaniem lub później, pod nagraniem, które zostaje w grupie FB.

Prawdopodobnie w przyszłym roku, ale nie wcześniej niż w drugiej połowie, ponieważ szykuje mi się macierzyńska przerwa. Nie mogę więc niczego obiecać 😉 Możliwe, że sam pakiet Zosia Samosia będzie dostępny w sprzedaży z początkiem 2023 roku – jego cena jednak z pewnością wzrośnie.

Tak. Program jest pomyślany w ten sposób, że w pierwszych 3 modułach generujesz biznesowe pomysły, a następnie wybierasz ten (lub te), który ma dla Ciebie aktualnie największy sens, dopracowujesz go i tworzysz plan jego realizacji w zgodzie ze swoimi potrzebami, zasobami i biznesową wiedzą.

 

Już po pierwszych 3 modułach będziesz więc mieć przynajmniej zarys tego, czym możesz się zajmować, pracując na swoim.

 

A jeśli masz już pomysł lub pomysły na biznes – pierwsze moduły pozwolą Ci je doprecyzować i wybrać ten, który najbardziej opłaca Ci się realizować (przy czym przez “opłaca się” rozumiem nie tylko kwestie finansowe, ale także np. Twoje zasoby czasowe czy energetyczne).

Minimum w tygodniu, by zapoznać się z materiałami (video + PDF), to 1,5-2 godziny, w zależności od modułu. Reszta jest kwestią Twojego zaangażowania i decyzji, które z poruszanych tematów są dla Ciebie aktualnie najważniejsze i nad którymi chcesz się pochylić głębiej.

 

Program jest skonstruowany tak, byś mogła pracować równolegle nad ścieżką stricte biznesową i nad swoim biznesowym mindsetem, ale nie musisz tego robić od razu, możesz wybrać tylko te tematy, które uznasz za najcenniejsze dla siebie w danym momencie. 

 

Aby wyciągnąć maksimum z programu, przerabiając na bieżąco wszystkie materiały, potrzebujesz ok. 3 godzin tygodniowo

 

W pakiecie W grupie raźniej co drugi poniedziałek dodatkowo spotykamy się na 2-godzinnej sesji na żywo, ale jeśli nie możesz uczestniczyć – spokojnie, sesje są nagrywane.

 

Program jest intensywny, bo chcę, byś jeszcze w tym roku naprawdę zrobiła coś dla swojego biznesu i dla siebie jako przyszłej przedsiębiorczyni.

Abyś w Nowy Rok weszła ze spokojem i odwagą do realizacji konkretnego planu przejścia na swoje, wpisującego się w Twoją obecną sytuację życiową, czasową i finansową 🙂

Materiały PDF są dla Ciebie na zawsze, przerabiasz je wtedy, kiedy potrzebujesz. Są pomyślane tak, byś mogła do nich wrócić i spokojnie je uzupełnić nawet bez dodatkowej instrukcji w postaci video.

 

Materiały video będą dostępne do końca roku 2022 po to, abyś miała w tym czasie faktyczną motywację do działania, a nie odkładała zapoznanie się z nimi na wieczne nigdy, jak to często bywa z dożywotnimi kursami… Prawda? 😉

 

Zamknięta grupa na Facebooku w pakiecie W grupie raźniej także będzie dostępna do końca 2022, chyba że wraz z innymi członkiniami uznacie, że chcecie w niej nadal wspólnie działać. Ja będę Twoim aktywnym wsparciem w grupie przynajmniej do finału programu, czyli do 9 listopada.

Tak, jeśli masz poczucie, że Twoja działalność dopiero raczkuje i toczy się przypadkowo, a klienci raz są, raz ich nie ma, i potrzebujesz uporządkowania swoich działań.

Tak, jeśli nie jesteś pewna, czy idziesz w dobrą stronę lub jeśli nie masz planu na kolejne kroki.

Tak, jeśli wciąż coś powstrzymuje Cię od dalszych działań – czy to blokujące przekonania, czy to poczucie winy, że ucierpią na tym inne sfery Twojego życia (np. rodzina), czy to brak odwagi do mówienia o swoim biznesie.

Nie, jeśli masz przepracowane wymienione wyżej blokady mentalne, przeprowadzoną analizę finansową i opracowany model biznesowy Twojej działalności, i wiesz, jakie kroki podjąć dalej, by ją rozwijać 🙂

Tak, wystarczy że przy zakupie programu uzupełnisz odpowiednie pola (NIP i nazwę firmy). Możesz także otrzymać fakturę jako osoba fizyczna. Nie jestem VAT-owcem, więc do kwoty zakupu nie są doliczane żadne dodatkowe koszty.

Masz inne pytania co do programu? Z przyjemnością Ci odpowiem! Napisz do mnie na: kontakt@klaudiafabian.pl.

dołącz już dziś i stwórz konkretny plan przejścia na swoje

Za niecałe 3 miesiące podziękujesz sobie, że zrobiłaś w końcu coś (i to nie byle co!) dla swojego biznesowego rozwoju i postawiłaś pierwsze – lub kolejne – niezwykle ważne kroki w kierunku założenia własnej firmy.

© KLAUDIA FABIAN-WIECIECH  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU